Super Micro Computer күшті Q4 нәтижелерін көрсетті және сату одан әрі өседі деп күтеді. Біз компания нәтижелерін, келесі есепке қатысты күтулерді және SMCI акцияларының 55 USD деңгейіне қарай өсуі үшін қажетті шарттарды қарастырамыз.
Super Micro Computer, Inc. (NASDAQ: SMCI) соңғы жарияланған Q4 2026 қаржылық нәтижелерінде рентабельділіктің айтарлықтай жақсарғанын хабарлады. Түсім 93%-ға өсіп, 11.12 млрд USD-қа жетті, таза пайда 1.18 млрд USD болды, ал жалпы маржа 17.5%-ға дейін көтерілді.
Q1 2027 кезеңінде түсім 14.5–15.5 млрд USD деңгейіне жетеді деп күтілуде, бұл бір жыл бұрынғы осы кезеңмен салыстырғанда 189–209% өсім, ол кезде сату 5.02 млрд USD болған. Non-GAAP жалпы маржа 10.4–10.8% болады деп болжануда, ал бір жыл бұрын 9.5% болған — бұл 0.9–1.3 пайыздық тармақ өсім. Алайда алдыңғы тоқсанмен салыстырғанда маржа 17.6%-дан төмендейді деп күтіледі. Сондықтан компания ірі тапсырыстарды орындай ала ма және сату өсімін оң ақша ағынына айналдыра ала ма, соны бағалау маңызды болады.
Бұл мақалада Super Micro Computer акцияларына талдау беріліп, SMCI фундаменталды талдауы баға графигінің бағалауымен біріктіріледі. Онда компанияның түсім көздері, соңғы тоқсандық нәтижелері, негізгі драйверлер мен тәуекелдер, келесі есепке қатысты күтулер, сарапшылар болжамдары және 2026 жылғы Super Micro Computer акцияларының перспективалары қарастырылады.
Super Micro Computer 1993 жылы Чарльз Лианг негізін қалады. Компания аналық платалар, серверлер, деректерді сақтау шешімдері, GPU жүйелері және өзге де есептеу технологиялары сияқты серверлік жабдықтарды жобалайды және өндіреді. Нидерланд, АҚШ және Тайваньдағы меншікті өндірістік қуаттарының арқасында әртүрлі нарықтардың нақты сұранысына сай өнімдерді бейімдей алады.
Super Micro деректер орталықтары, бұлттық қызметтер және корпоративтік клиенттер үшін теңшелген шешімдерді жеткізуге модульдік тәсілді қолданады. Компания 2007 жылғы 29 наурызда жария компанияға айналып, NASDAQ биржасына SMCI тикерімен шықты.
Super Micro Computer, Inc. компаниясының атауының суретіSuper Micro Computer келесі көздерден табыс алады:
Super Micro-ның бизнес-моделі кәсіпорындарға, бұлт провайдерлеріне және жасанды интеллект индустриясына арналған модульдік әрі теңшелетін есептеу жүйелеріне негізделген.
25 ақпанда делистинг қаупі аясында Super Micro Computer 2024 жылғы 31 желтоқсанда аяқталған тоқсан бойынша Q2 2025 қаржылық нәтижелерін жариялады . Негізгі көрсеткіштер:
Q2 2025 кезеңінде Super Micro жасанды интеллект серверлеріне жоғары сұраныс есебінен күшті өсімді сақтап қалды. Түсім жылдық есепте 55%-ға өсті. AI платформаларына сұраныс маңызды өсу драйвері болып қала берді. Сонымен қатар компания NVIDIA Hopper негізіндегі шешімдерден жаңа Blackwell буынына көше бастады, бұл жеткізілімдердің одан әрі өсуін қолдайды деп күтілді.
Рентабельділік әлсіз тұс болып қала берді. Жалпы маржа Q1-дегі 13.1%-дан 11.8%-ға дейін төмендеді, бұл клиенттер мен сатылған жабдықтар құрылымындағы өзгерістерді көрсетті. Әлсіз ақша ағыны мен қаржылық есеп берудегі кідірістер қосымша қысым жасап, инвесторлар көңіл күйіне әсер етті.
Q3 үшін басшылық 5.0–6.0 млрд USD түсімді болжап, Blackwell жүйелерінің жеткізілімдері артады деп күтті. Ұзақ мерзімде Super Micro AI инфрақұрылымы нарығының одан әрі өсуіне, өндірістік қуатты кеңейтуге және тікелей сұйықтықпен салқындату технологиясына үміт артты. Компания жаңа дата-орталық қуаттары артқан сайын бұл жүйелерге сұраныс тез өседі деп күтті.
6 мамырда Super Micro Computer 2025 жылғы 31 наурызда аяқталған тоқсан бойынша Q3 2025 қаржылық нәтижелерін жариялады . Негізгі көрсеткіштер:
Q3 2025 кезеңінде Super Micro нәтижелері алдыңғы тоқсанмен салыстырғанда айтарлықтай нашарлады, бірақ түсім жылдық есепте әлі де 19%-ға жоғары болды. Сату 4.60 млрд USD болды, ал Q2-де 5.68 млрд USD және бір жыл бұрын 3.85 млрд USD еді. Түзетілген акцияға шаққандағы пайда 0.31 USD-қа дейін төмендеді, ал алдыңғы тоқсанда 0.59 USD және Q3 2024-де 0.66 USD болған. Жалпы маржа да тиісінше 11.8% және 15.5%-дан 9.6%-ға дейін төмендеді. Басшылық нашарлауды клиент тапсырыстарының кешігуімен және өнімдердің жаңа буынына көшуге байланысты қосымша шығындармен түсіндірді.
Сонымен бірге AI инфрақұрылымына сұраныс ұзақ мерзімді негізгі өсу драйвері болып қала берді. Super Micro сұйықтықпен салқындатылатын сервер жүйелерін дамытуды жалғастырды, бірақ AI сегментіне тәуелділіктің артуы тәуекелдерді де көбейтті: күшті бәсеке немесе дата-орталықтарға инвестицияның баяулауы маржаға қосымша қысым түсіруі мүмкін.
Q4 үшін компания 5.6–6.4 млрд USD түсім және 0.40–0.50 USD non-GAAP акцияға шаққандағы пайданы болжап, әлсіз Q3-тен кейін қалпына келуді күтетінін көрсетті. Алайда толық жылдық түсім болжамы 23.5–25.0 млрд USD-тан 21.8–22.6 млрд USD-қа дейін төмендетілді, бұл өсімнің бастапқы күтулермен салыстырғанда баяулағанын растады.
5 тамызда Super Micro Computer 2025 жылғы 30 маусымда аяқталған тоқсан бойынша Q4 2025 қаржылық нәтижелерін жариялады . Негізгі көрсеткіштер:
Q4 2025 кезеңінде Super Micro әлсіз Q3-тен кейін ішінара қалпына келді, бірақ түсім компанияның өз болжам диапазонының төменгі шегінде болды. Түсім 5.76 млрд USD-қа дейін өсті, бұл алдыңғы тоқсаннан 25% және жылдық есепте 8% жоғары. Түзетілген акцияға шаққандағы пайда 0.41 USD болды, Q3-дегі 0.31 USD-тан жоғары, бірақ бір жыл бұрынғы 0.54 USD-тан төмен.
Маржалар негізгі алаңдаушылық болып қала берді. Non-GAAP жалпы маржа 9.6%-ға дейін төмендеді, ал алдыңғы тоқсанда 9.7%, Q4 2024-де 10.3% болған. GAAP негізінде жалпы маржа 9.5% болды, бір жыл бұрын 10.2% еді. Бұл компанияның сатуды қайта өсіргенін, бірақ әрбір доллар түсімнен аз пайда тапқанын көрсетті. Сонымен бірге операциялық ақша ағыны Q3-дегі 627 млн USD-тан 864 млн USD-қа дейін айтарлықтай жақсарды және бір жыл бұрын теріс болған.
AI серверлеріне сұраныс негізгі өсу драйвері болып қала берді, бірақ компоненттер жеткізілімінің кешігуі және компанияның ірі клиенттерге жоғары тәуелділігі өсімді шектеуді жалғастырды. Q1 2026 үшін басшылық 6.0–7.0 млрд USD түсім және 0.40–0.52 USD non-GAAP акцияға шаққандағы пайданы болжап, толық 2026 қаржы жылына кемінде 33 млрд USD түсім күтті. Q3-тегі баяулаудан кейін компания өсім қайта жеделдейді деп күтті, дегенмен маржалардың төмендеуі пайданың одан әрі өсуіне негізгі тәуекел болып қала берді.
4 қарашада Super Micro Computer 2025 жылғы 30 қыркүйекте аяқталған тоқсан бойынша Q1 2026 қаржылық нәтижелерін жариялады . Негізгі көрсеткіштер:
Q1 2026 кезеңінде Super Micro тағы бір әлсіз тоқсанды хабарлады. Түсім жылдық есепте 15%-ға және Q4 2025-пен салыстырғанда шамамен 13%-ға төмендеді, ал non-GAAP акцияға шаққандағы пайда бір жыл бұрынғы 0.73 USD-тан 0.35 USD-қа дейін түсті. Жалпы маржа да 13.1%-дан 9.3%-ға төмендеді, яғни компания сату өсімінің баяулауымен қатар рентабельділіктің нашарлауына да тап болып отырды.
AI жүйелерінің кейбір ірі жеткізілімдері келесі тоқсанға ауыстырылды, демек қабылданған тапсырыстар әлі түсімге айналмаған еді. Операциялық ақша ағыны теріс 918 млн USD болды, өйткені Super Micro қорлар мен дебиторлық берешекті арттыруды жалғастырды.
Әлсіз тоқсанға қарамастан, басшылық Q2-де күрт қалпына келуді күтті. Болжам 10.0–11.0 млрд USD түсімді және 0.46–0.54 USD non-GAAP акцияға шаққандағы пайданы қарастырды. 2026 жылға толық жылдық түсім болжамы да бұрынғы шамамен 33 млрд USD мақсаттан кемінде 36 млрд USD-қа дейін көтерілді. Үлкен тапсырыстар портфелі оптимизмнің негізгі себебі болып қала берді, соның ішінде NVIDIA Blackwell Ultra негізіндегі 13 млрд USD-тан астам жүйелер.
2026 жылғы 3 ақпанда Super Micro Computer 2025 жылғы 31 желтоқсанда аяқталған тоқсан бойынша Q2 2026 қаржылық нәтижелерін жариялады . Негізгі көрсеткіштер:
Q2 2026 кезеңінде Super Micro әлсіз Q1-ден кейін күрт қалпына келді. Түсім 5.02 млрд USD-тан 12.68 млрд USD-қа дейін өсті, бұл алдыңғы тоқсан деңгейінен 2.5 еседен астам және жылдық есепте 123% жоғары. GAAP акцияға шаққандағы пайда 0.26 USD-тан 0.60 USD-қа дейін өсті және бір жыл бұрынғы көрсеткіштен де жоғары болды. Түсім компанияның 10.0–11.0 млрд USD болжам диапазонынан жоғары болды.
Негізгі драйверлер бұрын кешіктірілген тапсырыстарды орындау және AI серверлеріне сұраныс болды. AI жүйелері компанияның негізгі сату көзі болып қала берді. Ірі клиенттерге тәуелділік жоғары болды, бір клиент тоқсандық түсімнің шамамен 63%-ын құрады.
Маржалар негізгі алаңдаушылық болды. Сатудың күрт өсуіне қарамастан, жалпы маржа Q1-дегі 9.3% және бір жыл бұрынғы 11.8%-дан 6.3%-ға дейін төмендеді. Басқаша айтқанда, компания әлдеқайда көп жабдық сатты, бірақ әрбір доллар түсімнен аз пайда тапты. Ақша ағыны жақсарды: операциялық ақша ағыны теріс 918 млн USD-тан теріс 24 млн USD-қа дейін көтерілді, бірақ нөлден төмен қалды.
Басшылық күшті сұраныс жалғасады деп күтті және Q3 үшін кемінде 12.3 млрд USD түсім мен кемінде 0.60 USD non-GAAP акцияға шаққандағы пайданы болжап отыр. 2026 жылға толық жылдық түсім болжамы 36 млрд USD-тан 40 млрд USD-қа дейін көтерілді. Осылайша Q2 алдыңғы тоқсандағы әлсіздік негізінен жеткізілімдердің кешігуінен болғанын растады. Алайда ендігі негізгі сұрақ — Super Micro жоғары сату көлемін сақтап, сонымен бірге маржаларды қалпына келтіре ала ма.
2026 жылғы 5 мамырда Super Micro Computer 2026 жылғы 31 наурызда аяқталған тоқсан бойынша Q3 2026 қаржылық нәтижелерін жариялады. Негізгі көрсеткіштер:
Q3 2026 кезеңінде Super Micro өткен жылмен салыстырғанда өте күшті өсімді сақтап қалды, бірақ рекордтық Q2-ден кейін қарқын баяулады. Түсім 10.24 млрд USD-қа жетіп, жылдық есепте 123%-ға өсті, алайда алдыңғы тоқсаннан 19%-ға төмен болды және компанияның бұрынғы кемінде 12.3 млрд USD болжамынан едәуір төмен шықты. Сонымен қатар маржалар қалпына келген сайын таза пайда мен акцияға шаққандағы пайда өсе берді.
Негізгі жақсару жалпы маржада болды: ол Q2-дегі 6.3%-дан 9.9%-ға көтерілді, ал non-GAAP жалпы маржа 6.4%-дан 10.1%-ға өсті. Бұл алдыңғы тоқсанда рентабельділік күрт төмендегеннен кейін компания әрбір доллар түсімнен көбірек пайда таба бастағанын көрсетті. Сонымен бірге ең ірі клиенттің түсімдегі үлесі шамамен 63%-дан 27%-ға дейін төмендеді. Бұл клиенттер шоғырлануын салыстыру және міндетті түрде бір клиентті білдірмейді.
Күтілгеннен төмен түсім клиенттердің дата-орталықтарының жеткілікті дайын болмауы және кейбір компоненттерге әсер еткен шектеулер салдарынан жеткізілімдердің кешігуіне байланысты болды. Осыған қарамастан AI жүйелері компанияның негізгі бизнес сегменті және маңызды сұраныс көзі болып қала берді.
Ақша ағыны негізгі әлсіздік болды. Операциялық ақша ағыны теріс 6.6 млрд USD-қа дейін төмендеді, ал еркін ақша ағыны шамамен теріс 6.7 млрд USD болды, бұған ішінара қорлардың өсуі және айналым капиталындағы өзгерістер себеп болды. Q2-дегі күшті сату қалпына келуінен кейін компания маржалар мен клиенттер диверсификациясын жақсартты, бірақ жаңа проблемаға — өте жоғары ақша шығынына тап болды.
Q4 үшін басшылық 11.0–12.5 млрд USD түсім және 0.65–0.79 USD non-GAAP акцияға шаққандағы пайданы болжап, сатудың қайта өсетінін күтті. Негізгі сұрақ Super Micro бір мезгілде күшті сұранысты сақтап, маржаны шамамен 10% деңгейінде ұстап және ақша ағынын оң аймаққа қайтара ала ма деген мәселе болып қалды.
2026 жылғы 11 тамызда Super Micro Computer 2026 жылғы 30 маусымда аяқталған тоқсан бойынша Q4 2026 қаржылық нәтижелерін жариялады. Негізгі көрсеткіштер:
Q4 2026 кезеңінде Super Micro нәтижелері алдыңғы тоқсанмен салыстырғанда айтарлықтай жақсарды. Түсім 10.24 млрд USD-тан 11.12 млрд USD-қа дейін өсіп, жылдық есепте 93%-ға артты. Алайда негізгі жақсару рентабельділікте болды: таза пайда 1.18 млрд USD-қа, акцияға шаққандағы пайда 1.62 USD-қа өсті, ал жалпы маржа Q3-дегі 9.9%-дан 17.5%-ға көтерілді. Өткен жылмен салыстырғанда жалпы маржа 800 базистік тармаққа артты.
Бұл жақсару Q2-дегі әлсіз рентабельділіктен және Q3-дегі тек ішінара қалпына келуден кейін ерекше маңызды болды. Компания маржаның күрт өсуін клиенттер мен өнімдер құрылымының қолайлырақ болуымен, сондай-ақ бір реттік оң факторлармен, соның ішінде тарифтік шығындар мен қор резервтерінің азаюымен түсіндірді. Сонымен бірге AI инфрақұрылымына сұраныс күшті болып қалды: Super Micro тоқсан ішінде 60 млрд USD-тан астам жаңа тапсырыс алды, ал тапсырыстар портфелі рекордтық деңгейге жетті. Бұл тапсырыстар келесі тоқсандарға арналған және кейбірі кешіктірілуі немесе жойылуы мүмкін.
Ақша ағыны да күрт жақсарды. Q3-дегі теріс 6.6 млрд USD операциялық ақша ағынынан кейін ол 747 млн USD деңгейінде оң аймаққа оралды. Еркін ақша ағыны шамамен 719 млн USD болды, ол операциялық ақша ағынынан негізгі құралдарға жұмсалған қолма-қол күрделі шығындарды шегеру арқылы есептелді. Алайда қорлар 12.90 млрд USD-қа дейін өсе берді, сондықтан айналым капиталына қысым жоғары болып қалды.
2026 жылы Super Micro Computer перспективасы негізінен жасанды интеллект серверлеріне сұранысқа және компанияның осы өсімнен қаншалықты тиімді пайда таба алатынына байланысты. Компания перспективаларын бағалау үшін төрт негізгі көрсеткішті пайдалануға болады:
Таза сату өсімі Super Micro-ның серверлер мен дата-орталық жабдықтарын сатуды қаншалықты жылдам арттырып жатқанын көрсетеді. Түсімнің күшті өсуі сатудың артқанын білдіреді. Сұраныстың тұрақтылығын бағалау үшін жаңа тапсырыстар мен жеткізу мерзімдерін ескеру керек. Егер өсім бірнеше тоқсан қатарынан айтарлықтай баяуласа, бұл сұраныстың әлсіреуінің ерте белгісі болуы мүмкін.
Жалпы маржа компанияның жабдық өндірудің тікелей шығындарынан кейін әрбір доллар сатудан қанша табыс табатынын көрсетеді. Бұл көрсеткіш Super Micro үшін әсіресе маңызды, өйткені компания салыстырмалы түрде төмен маржалы бизнесте жұмыс істейді. Егер түсім жылдам өсіп, маржалар төмендесе, бұл компания бағаларды төмендетіп жатқанын немесе маржасы төмен жабдықтарды көбірек сатып жатқанын білдіруі мүмкін. Күштірек сценарий — сату өсімі тұрақты немесе өсіп келе жатқан маржалармен қатар жүруі.
Қорлардың түсімге қатынасы Super Micro қорларының көлемін тоқсандық түсіммен салыстырып көрсетеді. Жылдам өсіп келе жатқан компания үшін қорлардың артуы міндетті түрде проблема емес — Super Micro қымбат компоненттерді алдын ала сатып алып, болашақ AI сервер жеткізілімдеріне дайындалуы мүмкін. Сондықтан қорлардың өзінен гөрі оларды түсімге қатысты қарастыру маңыздырақ.
Бұл қатынас үшін әмбебап қауіпсіз деңгей жоқ. 1.0-ден жоғары мән баланстағы қорлар құны тоқсандық түсімнен асатынын білдіреді. Бұл серверлер санын немесе оларды сатуға кететін уақытты емес, құндарды салыстырады. Қатынастың уақыт өте қалай өзгеретінін қорлардың абсолюттік деңгейімен, сату өсімімен, тапсырыстардың орындалуымен және ақша ағынымен бірге бағалау маңыздырақ.
Егер Қорлардың түсімге қатынасы төмендесе, қорлар тоқсандық түсімнің аз бөлігін құрайды. Сату өскен кезде қорлардың өзі де өсе берсе де, қатынас төмендеуі мүмкін. Алайда сату өсімі баяулап, ақша ағыны нашарлаған кезде қатынас өссе, бұл жеткізілімдердің кешігуі, артық қорлар немесе сұраныстың әлсіреу қаупін арттырады.
Еркін ақша ағыны Super Micro-да операциялық шығындар мен күрделі шығындардан кейін қанша ақша қалатынын көрсетеді. Жылдам өсім компаниядан компоненттерді алдын ала сатып алуды және қорларды жинақтауды талап етеді, сондықтан ол пайда көрсетіп, сонымен бірге операциялары қалыптастырғаннан көп ақша жұмсауы мүмкін. FCF-тің тұрақты жақсаруы компанияның өсімін барған сайын ішкі қалыптасқан ақша есебінен қаржыландыра алатынын білдіреді.
Super Micro Computer үшін ең қолайлы сценарий сату мен тапсырыстардың жылдам өсуін тұрақты жалпы маржамен және жақсарып келе жатқан ақша ағынымен ұштастырады. Алайда жаңа тапсырыстар мен түсім баяуласа, маржалар төмендесе және ақша ағыны әлсіз болып қалса, бұл бизнес жағдайларының нашарлағанын және SMCI акцияларының төмендеу қаупі артқанын көрсетуі мүмкін.
Super Micro Computer (SMCI) компаниясының 2023–2026 жылдардағы негізгі қаржылық көрсеткіштеріГрафиктер Super Micro өсімі күшті болып қала беретінін, бірақ бұл өсімнің сапасы айтарлықтай өзгергенін көрсетеді. 2023–2024 жылдары түсім өте жылдам өсті, ал жалпы маржа төмендеді. Бұл компания көбірек сатқанымен, әрбір доллар түсімнен аз пайда тапқанын білдірді. Нәтижесінде нарық SMCI акцияларына біртіндеп сақтықпен қарай бастады.
2026 қаржы жылында жағдай жақсарды. Түсім өсімі қайта жеделдеді, жалпы маржа 17.5%-ға дейін қалпына келді, ал еркін ақша ағыны оң аймаққа оралды. Бұл оң белгі, өйткені компанияның жылдам өсімі қайтадан жоғарырақ пайда мен көбірек ақша қалыптастырып отыр.
Қазіргі негізгі тәуекел қорларға байланысты. Қорлардың түсімге қатынасы 1.16-ға дейін өсті, яғни қорлар құны қазір тоқсандық түсімнен жоғары. Сату жоғары деңгейде сақталған жағдайда бұл критикалық емес. Алайда түсім өсімі баяулап, қорлар өсе берсе, бұл сұраныстың әлсіреуін көрсетуі мүмкін.
Сондықтан Super Micro Computer акцияларының перспективасы келесі есептің сапасына байланысты. Оң сигналдарға түсімнің болжамға сәйкес келуі, маржалардың күтілетін диапазонда немесе одан жоғары болуы, FCF-тің оң болуы және қорлардың сатуға қатысты төмендеуі жатады. Әлсіз жеткізілімдер, болжамнан төмен маржалар және ақша ағынының нашарлауы акцияларға қосымша қысым түсіруі мүмкін.
Super Micro Computer акцияларының перспективасы Q1 2027 қаржылық нәтижелері компанияның ірі тапсырыстарды орындай алуын және сату өсімін нақты ақша ағынына айналдыра алуын растай ма, соған көп жағдайда байланысты. Түсімнен бөлек, инвесторлар жалпы маржаны, қорларды және еркін ақша ағынын бағалағысы келеді.
Идеал есеп сценарийі:
Бұл көрсеткіштер комбинациясы SMCI акцияларын қолдауы мүмкін. Егер сату болжамнан төмен болып, жалпы маржа 10%-дан төмен түссе, қорлар түсімнен жылдамырақ өсе берсе және ақша ағыны теріс аймаққа өтсе, акция бағасының төмендеу қаупі артады.
Материал дайындалған сәтте SMCI акциялары 41 USD деңгейінде саудалануда.
SMCI 200 кезеңдік Жылжымалы орташадан жоғары саудалануда, бұл өсу трендінің басым болып қала беретінін көрсетеді. Алайда Stochastic осцилляторы артық сатып алу аймағында, сондықтан инвесторлар қысқа мерзімді түзету тәуекелін ескеруі керек. Мұндай жағдайда қазіргі нарық бағасымен сатып алу ерте көрінеді — акция түзету аясында 35 USD деңгейіне қарай төмендеуі мүмкін.
Q1 2027 бойынша түсім күтулері оң болып қала береді, бұл есеп жарияланар алдында акцияға қызығушылықты қолдауы мүмкін. Сонымен бірге 43 USD қарсылық деңгейінен жоғары шыққаннан кейін сатып алуды қарастыру орынды болуы мүмкін.
Сондықтан 2026 жылға арналған Super Micro Computer акцияларының болжамы баға 43 USD қарсылықтан жоғары шыққан жағдайда 55 USD деңгейіне қарай өсуді көздейді. Сауда идеясы 44 USD деңгейінде Buy Stop ордерін, 55 USD деңгейінде Take Profit және 39 USD деңгейінде Stop Loss орналастыруды көздейді.
Buy Stop - 44.00
Take Profit - 55.00
Stop Loss - 39.00
Позицияны басқару ережесі. Баға болжамды мақсатқа дейінгі жалпы қашықтықтың 70%-ын өткеннен кейін Stop Loss кіру деңгейіне қойылады. Содан кейін қорғаныс ордері баға ілгерілеген сайын 10% қашықтықты сақтай отырып реттеледі. Позицияны басқару Take Profit немесе Stop Loss деңгейінің қайсысына бірінші жетсе, сол деңгейде позиция жабылғанға дейін жалғасады.
2026 жылға арналған Super Micro Computer, Inc. акцияларының талдауы мен болжамыЕскерту: Бұл мақала AI құралдарының көмегімен аударылды. Түпнұсқа ағылшын мәтінінің мағынасы сақталуына назар аударылғанымен, кейбір дәлсіздіктер немесе түсіп қалған жерлер болуы мүмкін; күмән туған жағдайда бастапқы материалға жүгініңіз.
Қаржы нарықтары бойынша болжамдар олардың авторларының жеке пікірі болып табылады. Ағымдағы талдау сауда жасау бойынша нұсқаулық емес. RoboForex компаниясы ұсынылған шолулардағы сауда ұсыныстарын пайдалану кезінде туындауы мүмкін жұмыс нәтижелеріне жауапты емес.